Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Frustrace i tlak na lékaře! Jak Karel III. vnímá léčbu rakoviny?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Frustrace i tlak na lékaře! Jak Karel III. vnímá léčbu rakoviny?

Lenka Kučerová

27. března 2024 9:48

Král Karel III. s královnou Camillou Britskou. Video

Synovec britského krále Karla III. Peter Phillips prozradil, jak celou král vnímá léčbu rakoviny. Ukazuje se, že britský panovník je velmi frustrovaný.

Královská rodina si prochází mimořádně náročným obdobím. Karel III. i princezna Kate bojují s rakovinou a zprávy o jejich aktuálním stavu se na veřejnost dostávají jen velmi zřídka.

Před pár dny o králi promluvila manželka Camilla a nově také jeho synovec Peter Phillips. Pro televizi Sky News popsal, jak Karel III. vnímá svou léčbu.

Podle jeho slov je z celého procesu pořádně frustrovaný a tlačí na doktory, aby se mohl co nejdříve vrátit ke svým povinnostem. 

"Je frustrovaný, že nemůže dělat všechno, co chce. Je ale velmi pragmatický. Rozumí, že je to období, po které se skutečně musí soustředit sám na sebe," prozradil.

"Zároveň však všechny doktory a sestřičky tlačí, aby mohl vykonávat svou funkci co nejdříve. Co nejdříve se chce dostat do normálního stavu a pravděpodobně je mírně frustrovaný z toho, že léčba zabírá delší dobu, než by si představoval," dodal.

Nejnovější zprávy