Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Helena Vondráčková: Fanoušci se dnes dozví, co se v jejím životě odehrálo jinak!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Helena Vondráčková: Fanoušci se dnes dozví, co se v jejím životě odehrálo jinak!

Andrea Malá

11. listopadu 2023 16:12

Helena Vondráčková Video

"Jednička" České televize dnes bude patřit hvězdám. A nejenom těm, které tančí ve StarDance. Na obrazovce se totiž objeví také Helena Vondráčková, o které vznikl dokument Helena. 

Česká televize uvede film režiséra Iva Macharáčka ve 22:05 na prvním programu. "Královna české popmusic na pódiu i v soukromí. Dobové záznamy koncertů, televizních vystoupení a rozhovorů napříc celou její kariérou," stojí v anotaci pořadu. 

Sama Vondráčková prozradila další podrobnosti na svém instagramovém profilu. Například se zmínila o místech, kde se natáčelo. 

"Se štábem jsme zavítali na místa, ke kterým mám osobní vztah. Natáčeli jsme ve Slatiňanech, v Divadle Rokoko, v pražské Lucerně, na Karlštejně, u nás doma nebo v polských Sopotech. Poprvé se vyjádřím k věcem, které se staly trochu jinak, než bylo prezentováno v médiích," uvedla zpěvačka na instagramu.

Vondráčková si samozřejmě přeje, aby se její fanoušci dívali, protože jejich zpětná vazba bude nejdůležitější. "Jsem moc zvědává, co na dokument řeknete!" přiznala popová hvězda. 

Nejnovější zprávy