Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 23. července 2024

Svátek slaví Libor, zítra Kristýna

Helena Vondráčková oznámila novinku: Předčasný vánoční dárek pro Slováky!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Helena Vondráčková oznámila novinku: Předčasný vánoční dárek pro Slováky!

Andrea Malá

2. července 2024 16:27

Helena Vondráčková Video

I slovenští fanoušci mohli minulý týden navštívit narozeninový koncert Heleny Vondráčkové v Praze. Nyní ale vyšlo najevo, že legendární zpěvačka se s jiným speciálním koncertem vydá na Slovensko. 

Jak informovala agentura TASR, Vondráčková ohlásila speciální vánoční koncert, který se uskuteční 28. listopadu v Bratislavě. Hosty vystoupení budou například Sagvan Tofi či Olga Lounová. 

"Bratislavský vánoční koncert začnu intenzivněji plánovat po dovolené a oddechu. Určitě tam bude překvapení, které vám však teď neprozradím. Protože miluji slovenské publikum, tak už teď se moc těším," uvedla zpěvačka. 

Vondráčková minulý týden v pondělí vystoupila v O2 areně se svou kapelou, velkým symfonickým orchestrem a šedesáti stepaři na show, která byla předem označována za největší v jejím životě. 

"Hurá, máme to za sebou. Bylo to super. Všechny vás zdravím a strašně se těším, že si konečně odpočinu, nebudu se nic učit, budu moci spát. A snad se to v únoru podaří znova alespoň jako tentokrát, protože to byla bomba," sdělila zpěvačka po koncertě.

Nejnovější zprávy