Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 23. července 2024

Svátek slaví Libor, zítra Kristýna

Helena Vondráčková: PRVNÍ SLOVA o narozeninové O2 areně!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Helena Vondráčková: PRVNÍ SLOVA o narozeninové O2 areně!

Andrea Malá

27. června 2024 17:53

Helena Vondráčková se vyfotila s polskou kamarádkou. Video

Helena Vondráčková má za sebou jednu z největších narozeninových oslav za 77 let svého života. K letošním narozeninám si totiž v pondělí střihla koncert v největší české hale. A po jeho konci si pořádně oddechla. 

Vondráčková vystoupila se svou kapelou, velkým symfonickým orchestrem a šedesáti stepaři na show, která byla předem označována za největší v jejím životě. Při přípravách tedy nic nepodcenila, což vyžadovalo opravdu velké úsilí. 

Není proto ani divu, že na videu, které nahrála a zveřejnila po koncertě na sociální síti, se především těšila na odpočinek. Zmínila však, že si koncert ještě zopakuje na začátku příštího roku, konkrétně 4. února 2025. 

"Hurá, máme to za sebou. Bylo to super. Všechny vás zdravím a strašně se těším, že si konečně odpočinu, nebudu se nic učit, budu moci spát. A snad se to v únoru podaří znova alespoň jako tentokrát, protože to byla bomba," uvedla legendární popová zpěvačka.

Vondráčková letos neslaví jen 77. narozeniny, ale možná ještě více 60 let na scéně. V roce 1964 totiž vstoupila do povědomí výhrou v pěvecké soutěži Hledáme nové talenty.

Nejnovější zprávy