Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. července 2024

Svátek slaví Markéta, zítra Karolína

Helena Vondráčková se pochlubila kyticemi k narozeninám! Kdo všechno jí gratuloval?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Helena Vondráčková se pochlubila kyticemi k narozeninám! Kdo všechno jí gratuloval?

Andrea Malá

29. června 2024 10:55

Helena Vondráčková Video

Ke slavným oslavencům z tohoto týdne patřila Helena Vondráčková, která v pondělí oslavila 77. narozeniny. A měla napilno, protože vystupovala na speciálním koncertě v O2 areně. Proto se k některým přáním dostává až s odstupem času. 

Až v pátek se tak pochlubila sbírkou kytic od gratulantů k letošním narozeninám. Vyšlo tak najevo, že mezi nimi nechyběli zpěvačka Olga Lounová, filmový režisér Zdeněk Troška či zástupci televize Nova.

Vondráčková v pondělí vystoupila se svou kapelou, velkým symfonickým orchestrem a šedesáti stepaři na show, která byla předem označována za největší v jejím životě. 

Není proto ani divu, že na videu, které nahrála a zveřejnila po koncertě na sociální síti, se především těšila na odpočinek. Zmínila však, že si koncert ještě zopakuje na začátku příštího roku, konkrétně 4. února 2025. 

"Hurá, máme to za sebou. Bylo to super. Všechny vás zdravím a strašně se těším, že si konečně odpočinu, nebudu se nic učit, budu moci spát. A snad se to v únoru podaří znova alespoň jako tentokrát, protože to byla bomba," uvedla legendární popová zpěvačka.

Nejnovější zprávy