Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Helena Vondráčková se sbírá z "držkopádu": Odnáší si šrámy a jedno poučení!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Helena Vondráčková se sbírá z "držkopádu": Odnáší si šrámy a jedno poučení!

Andrea Malá

29. září 2023 15:05

Helena Vondráčková Video

Helena Vondráčková si letošní září "zpestřila" nepříjemným pádem, který vedl k odložení jednoho koncertu na pozdější termín. Každým dalším dnem ale šrámy bolí méně a nálada popové hvězdy se zlepšuje. 

Vondráčková před čtrnácti dny spadla doma ze schodů a sanitka ji poté odvezla do pražské Ústřední vojenské nemocnice, kde podstoupila nejrůznější vyšetření a ještě téhož dne byla propuštěna do domácího léčení. Později prozradila, že kontroly u ní prokázaly zlomeninu žebra.

"To byl opravdu pád držkopád," konstatovala Slavice již s nadhledem a odstupem času. "Zaplaťpánbůh to odneslo žebro a mám nějaké modřiny a odřeninky, takže zpívat můžu, ale tančit moc ne. Ale bude to dobrý," řekla serveru iDnes.cz.

Návštěvníky blížících se koncertů pak hvězdná zpěvačka uklidnila slovy, že není třeba z repertoáru vynechat jedinou písničku, protože hlas má v pořádku. Podle svých slov by dokonce zvládla zpívat i o berlích.

Jedno poučení si však Vondráčková z bolestivého pádu odnesla. "No, asi budu trošičku opatrnější na schodech, kterých máme doma docela hodně, to je asi důležité," prozradila. 

Nejnovější zprávy