Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Helena Vondráčková se vrátila na známá místa: Nezapomenutelná oslava s Dejdarem!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Helena Vondráčková se vrátila na známá místa: Nezapomenutelná oslava s Dejdarem!

Andrea Malá

10. října 2023 10:18

Helena Vondráčková Video

Helena Vondráčková se poměrně rychle oklepala z bolestivého pádu ze schodů, který vedl k odložení jednoho z nedávných koncertů. Nyní už se opět ukazuje na veřejnosti, aniž by kdokoliv poznal, že se potýká s následky karambolu. Kam zavítala v uplynulém týdnu? 

Helena Vondráčková se sice před 76 lety narodila v Praze a dnes žije v blízkosti hlavního města, nicméně dětství prožila ve východočeských Slatiňanech. Od toho se také odvíjelo to, kam chodila na střední školu.

A právě zpátky do lavic chrudimského gymnázia se v uplynulých dnech podívala. "Ráda vzpomínám na školní léta, proto jsem si nenechala ujít dnešní oslavu 160. výročí Gymnázia Josefa Ressela v Chrudimi," uvedla legenda české popmusic na instagramu.

Slavná zpěvačka nebyla jedinou pozvanou osobností. Na gymnáziu studovali také herec Martin Dejdar, operní pěvkyně Dagmar Pecková a televizní hlasatelka Marie Tomsová. "I my jsme s láskou zavzpomínali a přidali zajímavé historky," popsala Helena. 

Akce se podle Vondráčkové zúčastnili bývalí i současní učitelé a absolventi, nynější studenti měli svá vystoupení. "Bylo to krásně připravené setkání, na které nezapomeneme!" dodala. 

Nejnovější zprávy