Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Helena Vondráčková to ví: Velký kariérní milník si žádá něco speciálního!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Helena Vondráčková to ví: Velký kariérní milník si žádá něco speciálního!

Andrea Malá

9. listopadu 2023 15:44

Helena Vondráčková Video

Helena Vondráčková oslavila loni pětasedmdesáté narozeniny, přesto jí v příštím roce čekají jedny kulatiny. Tou dobou totiž bude rovných 60 let na hudební scéně. Pro movitější fanoušky už je přichystaná zajímavá věc. 

Podle slovenského webu cas.sk připravila jistá firma, která se slavnou zpěvačkou spolupracuje, k výročí jedenáct zlatých a devětatřicet stříbrných kusů limitovaných hodinek. Očíslované budou od 1 do 50. Kupci dostanou ke každé objednávce také podepsanou fotografii Heleny. 

"Děkuji firmě, že si mě takto váží, že se rozhodla oslavit moje hudební jubileum. Já sama budu jeden z kusů hodinek, konkrétně s číslem 12, s úctou a láskou nosit," prohlásila umělkyně. K mání tak nebude všech padesát kusů. 

K slavnostnímu odevzdání hodinek má dojít v neděli 17. prosince během tradičního vánočního koncertu umělkyně v pražské Lucerně. 

Už v tomto týdnu se fanoušci Vondráčkové mohou těšit na televizní dokument Helena, který v sobotu 11. listopadu ve 22:05 odvysílá Česká televize. "Dozvíte se v něm i to, co jste možná do této doby nevěděli," navnadila zpěvačka příznivce. 

Nejnovější zprávy