Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 20. července 2024

Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav

Helena Vondráčková vyšla s pravdou ven. Co stojí za její slávou?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Helena Vondráčková vyšla s pravdou ven. Co stojí za její slávou?

Lenka Kučerová

16. března 2024 11:37

Helena Vondráčková Video

Helena Vondráčková je zřejmě nejslavnější českou zpěvačkou, jejíž sláva sahá až za hranice, podobně jako tomu bylo u Karla Gotta. Jak toho ale docílila?

Zpěvačka svůj úspěch připsala lásce ke všemu, co absolvovala. "Jestli to byl zpěv, tanec, step a později já muzikál. A to všechno jsem dělala s velkým nasazením a pílí," uvedla pro server Pluska.

Dodala, že je známá po celé Evropě. "Bylo to nejen Německo, ale i Polsko a v podstatě všechny státy Evropy, kde jsem účinkovala a stala se známou. Postupně přibyl také Sovětský svaz, Japonsko, Brazílie, Austrálie, Kanada a USA. Díky znalosti jazyků jsem uměla zazpívat v mnoha jazycích, což publikum ocenilo vždy s velkým nadšením," vysvětlila.

Dodala ale, že nepatřila mezi zpěvačky, které jen stály, vždy prý nabízela i něco navíc. "A nejdůležitější bylo, že jsem se obklopovala skvělými spolupracovníky, muzikanty, skladateli, textaři a choreografy," podotkla.

Dodala, že každé obecenstvo má jistý kolorit. "Němci reagují umírněněji, slovenské publikum se umí velmi rychle rozparádit. Slováci jsou velmi temperamentní a není třeba je dlouho dostávat k varu. To je také důvod, proč se velmi těším na šňůru koncertů na Slovensku," svěřila se.

Nejnovější zprávy