Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 14. dubna 2024

Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie

Herec Gary Sinise ztratil syna (†33)! Prohrál boj s vzácnou nemocí

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Herec Gary Sinise ztratil syna (†33)! Prohrál boj s vzácnou nemocí

Jana Procházková

29. února 2024 17:02

Gary Sinise Video

Rodinu amerického herce Garyho Sinise, známého ze snímku Forrest Gump či Kriminálka New York, postihla tragédie, když ve věku 33 let zemřel jeho syn McCanna „Mac“ Sinise. Informace o této bolestné události se objevila na instagramovém účtu nadace nesoucí jméno herce. Gary Sinise potvrdil, že jeho syn prohrál svůj boj s vzácnou formou rakoviny zvanou chordoma již na začátku ledna. O této smutné události informuje web Entertainment Tonight.

Gary Sinise, který nyní slaví své 68. narozeniny, prožívá v současné době velmi bolestivé okamžiky poté, co přišel o svého syna. McCanna Anthony (Mac) zemřel ve věku 33 let, o čemž slavný herec informoval prostřednictvím sociálních sítí.

K fotografii, na které se Mac směje, herec napsal, že jeho synovi 8. srpna 2018 diagnostikovali „velmi vzácnou rakovinu“ – chordom. „Srdce drásající a neskutečně těžké“, těmito slovy popisuje Gary Sinise ztrátu syna. Prozradil i to, že synova nemoc přišla jen pár měsíců poté, co jeho manželce Moire Harris (69) diagnostikovali rakovinu prsu ve třetím stadiu. Zatímco její léčba byla úspěšná, nemoc syna se časem rozšiřovala a způsobila, že byl nemocnou „časem stále více ochromený“.

Sinise vzpomněl na to, že jeho syn byl vynikající bubeník a často doprovázel svého slavného otce, který také hraje v kapele. Byl absolventem University of Southern California a kromě hraní na bicí studoval i kompozici. Gary Sinise řekl, že jeho syn podstoupil v letech 2018 až 2020 pět operací páteře a v důsledku nemoci byl ochrnutý od hrudníku dolů. Navzdory těmto omezením pracoval na albu "Resurrection & Revival". „V týdnu, kdy album šlo do tisku, Mac prohrál boj s rakovinou. Odešel 5. ledna 2024 v 15:25 a byl pohřben 23. ledna.“

„Jako každá rodina, která utrpěla takovou ztrátu, máme zlomené srdce a zvládáme to tak, jak jsme schopni. Jsme rodiče a ztráta dítěte je tak těžká. Bylo to srdceryvné a nesmírně obtížné. Boj naší rodiny s rakovinou trval pět a půl roku as přibývajícím časem byl stále těžší. I když nás bolí srdce, že nám chybí, těší nás, že Mac už nebojuje. Bojoval těžký boj proti nevyléčitelné rakovině, ale nikdy se nevzdal,“ komentovali svou ztrátu zdrcení rodičové.

Gary Sinise a Moira Harris jsou manžely od roku 1981 a mají ještě dvě dcery.

Nejnovější zprávy