Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 17. dubna 2024

Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie

Horoskop na příští týden: Podívejte se, co váš čeká

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Horoskop na příští týden: Podívejte se, co váš čeká

Lenka Kučerová

31. března 2024 19:04

Ilustrační foto

Příští týden bude pro řadu horoskopů náročný. Co vám větší hvězdy?

Beran (21. března - 19. dubna): Příští týden se zaměřte na komunikaci a vyjádření svých pocitů. Buďte otevření novým nápadům a možnostem. Možná budete mít příležitost vyřešit dlouholetý konflikt nebo se dozvědět něco nového o sobě.

Býk (20. dubna - 20. května): Finanční situace se může zdát nestabilní, ale nezoufejte. Buďte opatrní s výdaji a mějte plán na úspory. Důležité je také věnovat čas sobě a své pohodě.

Blíženci (21. května - 20. června): Vaše mysl bude příští týden jako nikdy předtím. Využijte svou kreativitu a schopnost přizpůsobit se novým situacím. Můžete se setkat s nečekanými příležitostmi, které vám otevřou nové dveře.

Rak (21. června - 22. července): Emoční stabilita bude klíčem k úspěchu. Snažte se udržet rovnováhu mezi prací a osobním životem. Mějte důvěru ve své schopnosti a nebojte se požádat o pomoc, když ji potřebujete.

Lev (23. července - 22. srpna): Nyní je čas vyjádřit svou individualitu a převzít kontrolu nad svým životem. Buďte odvážní a nebojte se postavit se novým výzvám. Vaše odhodlání a sebevědomí vás povedou k úspěchu.

Panna (23. srpna - 22. září): Pracovní povinnosti mohou být příští týden náročné, ale s organizací a plánováním to zvládnete. Nezapomínejte však na své zdraví a pohodu. Udělejte si čas na odpočinek a relaxaci.

Váhy (23. září - 22. října): Vztahy budou v popředí vašeho zájmu. Buďte otevření komunikaci a porozumění. Možná budete muset udělat nějaké kompromisy, ale to vám pomůže posílit vazby s ostatními.

Štír (23. října - 21. listopadu): Příští týden se zaměřte na sebezkoumání a osobní růst. Můžete objevit nové zájmy nebo se ponořit do studia nových témat. Buďte otevření změnám a novým zkušenostem.

Střelec (22. listopadu - 21. prosince): Kariéra a profesní rozvoj budou ve středu pozornosti. Mějte jasné cíle a pracujte na jejich dosažení. Buďte také otevření spolupráci a sdílení svých nápadů s ostatními.

Kozoroh (22. prosince - 19. ledna): Rodina a domov budou pro vás prioritou. Věnujte čas svým blízkým a užívejte si společné chvíle. Možná budete muset řešit nějaké rodinné záležitosti, ale s láskou a porozuměním to zvládnete.

Vodnář (20. ledna - 18. února): Příští týden se zaměřte na své sociální vztahy a komunikaci s ostatními. Buďte otevření novým lidem a příležitostem. Možná se vám podaří navázat nová přátelství nebo získat podporu od svých současných přátel.

Ryby (19. února - 20. března): Vaše intuice a citlivost budou tento týden na vrcholu. Využijte svou empatii k porozumění potřebám ostatních. Buďte také opatrní na své vlastní emocionální hranice a pečujte o svou duševní pohodu. 

Nejnovější zprávy