Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Seriál Malý Sheldon končí! Hvězda ostře kritizuje rozhodnutí: „Tak hloupý obchodní tah“

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Seriál Malý Sheldon končí! Hvězda ostře kritizuje rozhodnutí: „Tak hloupý obchodní tah“

Veronika Jirásková

27. dubna 2024 2:51

Iain Armitage v roli malého Sheldona Coopera

Jedna z velkých hvězd Annie Potts(ová) kritizovala rozhodnutí ukončit natáčení televizního seriálu Malý Sheldon (Young Sheldon), když série stále dosahuje silného hodnocení.

V seriálu zaměřeném na dětství budoucího teoretického vědce Sheldona Coopera, spin-offu úspěšné série Teorie velkého třesku, Potts(ová) ztvárňuje Connie „MeeMaw“ Tucker(ovou). Tento prequel se odehrává před událostmi původního seriálu, který skončil v roce 2019.

Tato 71letá herečka tvrdí, že celý tým byl šokován rozhodnutím CBS zrušit natáčení série Mladý Sheldon (Young Sheldon), jejíž poslední epizoda bude odvysílaná 16. května 2024.

V rozhovoru pro server Variety po dokončení produkce seriálu Annie Potts(ová) řekla, že ji ukončení seriálu zarazilo, protože šlo o „tak hloupý obchodní krok“ ze strany CBS.

Také tvrdí, že série Malý Sheldon se stále drží jako „číslo jedna v televizních sítích“ a nevykazovala žádné známky poklesu sledovanosti, takže se cítila „šokovaná“ a „nepřipravená“ na to, co se stalo.

"Pokud pořad začíná zaostávat nebo postrádá příběh, pak to tak nějak vidíte," řekla. "Byli jsme tím úplně zaskočeni."

Hvězda Designing Women dodala, že zjistila, že natáčení posledních epizod show je „opravdu, opravdu, emocionální“.

"Je to malá vesnice, kterou máme," řekla o obsazení show. "Všichni jsme se o sebe starali a vychovávali jeden druhého." V mém životě dojde k vážnému změně. O tom není pochyb. Smutek ano, ztráta ano."

V únoru letošního roku se výkonný producent seriálu Malý Sheldon (Young Sheldon) Steve Holland rozhodl, že ukončí sérii po její sedmé sezóně kvůli nadcházejícím událostem v Sheldonově dospívajícím životě.

"Začali jsme mluvit o budoucnosti show a o tom, jak to vypadalo," řekl novinářům. "Toto je ten správný čas, aby tento příběh skončil, protože věděl, že ve 14 letech odchází na Cal Tech." Připadalo mi to jako správný čas ukončit to, když je seriál na vrcholu.“

Iain Armitage se také zúčastnil tiskové konference a řekl: „Nemůžeme to nechat na: Jsem vysoký a cool a vypadám teď jako Jim (Parsons - představitel Sheldona v Teorii velkého třesku - pozn. red.)?

Stalo se tak poté, co spolutvůrce seriálu Chuck Lorre odhalil, že se seriál téměř nenatáčel, dokud neuviděl konkurz Iaina Armitage na hlavní roli.

„Ten kluk to prostě zabil. A kdyby to neudělal, nedostali bychom šanci,“ sdělil. "Bylo to prostě kouzelné obsazení Malého Sheldona. Původně jsme nevěřili, že by se to mohlo stát, ale stalo se. A tato příběhová linie se kolem něj rozvinula.“

Nejnovější zprávy