Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. listopadu 2023

Svátek slaví Zina, zítra Ondřej

Ilona Csáková na své narozeniny zavzpomínala na Karla Gotta

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Ilona Csáková na své narozeniny zavzpomínala na Karla Gotta

Nikola Horáková

2. října 2023 20:48

Ilona Csáková Video

Zpěvačka Ilona Csáková slaví narozeniny hned první říjnový den, letos má 53 let. Tento den ale také před čtyřmi lety zemřela legenda české hudební scény Karel Gott (†80). Ilona má tento den velmi ráda, ale od smrti Gotta je pro ní tento spojený se spoustou emocí. 

Ilona Csáková první říjnový den slaví své narozeniny, ale od roku 2019, dne kdy zemřel Karle Gott, je pro ni tento den společně s radostí spojen také s nostalgií. Letos slaví 53. narozeniny a svůj veliký den spojila s návštěvou Gottova hrobu, kde na něj zavzpomínala.

Radost s nostalgií, přesně takové emoce si se mnou od rána pohrávají. Je to zvláštní pocit. V tentýž den, kdy slavíte narozeniny. Vzpomínáte na člověka, který byl součástí vašeho života (profesního i soukromého - troufám si tvrdit) a dnes to jsou už 4 roky, co nás opustil. Opustil naši pozemskou realitu, ale přesto je tu stále s námi. Kájo - mávám a vzpomínám na TEBE. Ilona," napsala dojemnou vzpomínku Csáková. 

Ilona měla s mistrem skutečně blízký vztah, jelikož ji doprovázel od samotného dětství. „Měli jsme jeho fotky vystavené doma, maminka ho miluje. On započal můj sen stát se zpěvačkou,“ prozradila zpěvačka v rozhovoru pro Českou televizi.

Nejnovější zprávy