Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 1. března 2024

Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka

Influencerka to přehnala: Nevhodně se vyjádřila ke střelbě na FF UK

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Influencerka to přehnala: Nevhodně se vyjádřila ke střelbě na FF UK

Nikola Horáková

22. prosince 2023 16:43

Viktorie Hlaváčková Video

Influencerka Viktorie Hlaváčková, která je známá především díky streamům, se nevhodně vyjádřila ke čtvrteční tragické události na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Přišla kvůli tomu o spolupráci. 

Influencerka Viktorie Hlaváčková, která vystupuje pod přezdívkou Vitrollka a je známá hlavně díky herním streamům, přišla o první velkou spolupráci. Důvodem bylo nevhodné vyjádření ke střelbě na FF UK, která se odehrála ve čtvrtek okolo 3 hodiny odpoledne. 

„Tak ještě že jsem streamerka a do školy nemusím,“ napsala Viktorie, která text doplnila o smajlík. Příspěvek musela později smazat a zveřejnila omluvu. „Moc se všem omlouvám, velmi unáhleně jsem zareagovala na situaci. Bohužel mi vůbec nedošlo, jak moc to nebylo namístě a jak moc hloupě to vyznělo. Rozhodně jsem to takhle nemyslela a mohu být maximálně zklamaná, že jsem něco takového vypustila, Příště bych se měla rozhodně více zamyslet, než se k takto citlivé situaci vyjádřím,“ uvedla s lítostí a sebekritikou.

Fanoušky její výrok opravdu hodně naštval a nejen ty, díky němu přišla také o první velikou spolupráci. Vitrollka spolupracovala s e-sportovním klubem Entropiq, který vydal k tragédii i vyjádření streamerky prohlášení.

„Jsme zděšeni střelbou na FF UK a vyjadřujeme upřímnou soustrast a podporu pozůstalým, studentům a profesorům univerzity, kteří přišli o své blízké a zažili chvíle nepředstavitelné hrůzy. Velmi nás mrzí nevhodné vyjádření Viktorie, která s námi spolupracuje. Viktorie si v ten moment neuvědomila, co můžou její slova znamenat a jak můžou působit. Story smazala a omluvila se. Jsou ale situace, kdy ani upřímná omluva nestačí, a proto jsme se rozhodli s Viktorií spolupráci ukončit. Velmi nás mrzí, že se její vyjádření mohlo dotknout lidí, kteří prožívají takovou neskutečnou hrůzu. Omlouváme se jim, i našim fanouškům,“ sdělil Entropiq na síti X. 

Nejnovější zprávy