Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

Iva Hüttnerová se rozmluvila o svém synovi: V dětství ji pořádně trápil

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Iva Hüttnerová se rozmluvila o svém synovi: V dětství ji pořádně trápil

Nikola Horáková

13. prosince 2023 11:59

Iva Hüttnerová s Matoušem Rajmontem v 7 pádech Honzi Dědka Video

Herečka Iva Hüttnerová (74) se v pořadu 7 pádů Honzy Dědka rozpovídala o dětství svého syna Matouše Rajmonta (50), který jí v dětství dával pořádně zabrat. Iva doufala, že mu to jeho děti v budoucnu oplatí stejnou měrou. 

Iva Hüttnerová a Matouš Rajmont se stali hosty nejnovějšího dílu oblíbené talkshow 7 pádů Honzi Dědka, ve které se rozpovídali o své rodinné historii. Herečka prozradila, jak to měla s Matoušově dětství těžké.  

„Když byl Matouš malý, bylo mu asi šest nebo sedm let, šel ze školy, kde dostal pětku. A jak šel, plakal: Ta mě zabije, ta mě utluče! Zastavovali se lidi, ptali se ho, co se stalo. Cestou domů nasbíral asi pět stařenek, který šly s ním k nám domů, zazvonily a přimlouvaly se za něj, abych ho nebila. Přitom já ho nebila, já se rozhodla, že nebudu svoje děti nikdy bít, protože mně babička občas nějakou natáhla,“ prozradila Hüttnerová.

„Když už mě máma nedohonila, když jsem byl v pubertě, poprosila mého nevlastního otce Petra, aby ke mně měl nějaký proslov, až vylezu z koupelny. Já jsem vylezl, měl jsem vyfoukané vlasy, dva zlatý kruhy v uších, byl jsem fakt hrozně hnusnej. Šel jsem z tý koupelny, tekla ze mě voda, on po té vodě uklouzl, rozbil si hubu, bouchnul se o lednici a já kolem něj prošel do dětskýho pokoje. Vůbec jsem to nepochopil,“ doplnil další vtipnou historku Rajmont. 

Rajmont byl také pěkný záškolák. „On mě chtěl ušetřit střetu s pedagogy, měsíc každé ráno odcházel v půl osmé se svačinou, abych zjistila, že měsíc ve škole nebyl,“ prozradila Hüttnerová. „Jindy zase zmizel a nebylo po něm vidu ani slechu. Matouš v šestnácti nebo sedmnácti letech odjel na týden nebo čtrnáct dní do Francie, aniž by mě o tom vůbec informoval,“ vzpomíná dál. 

Herečka synovi přála, aby mu to dovádění z dětství jeho děti v  budoucnu vrátily. „Přála jsem si, aby mu jeho synové vrátili to, jak mě trápil. Hlavně ve škole," sdělila. 

Nejnovější zprávy