Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Ivana Chýlková se rozloučila se StarDance: Nepomohla ani podpora od Absolonové!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Ivana Chýlková se rozloučila se StarDance: Nepomohla ani podpora od Absolonové!

Andrea Malá

30. října 2023 8:38

Monika Absolonová podpořila Ivanu Chýlkovou a Jana Tománka.

O titul krále a královny tanečního parketu usiluje po uplynulém víkendu už jen osm hvězdných párů. Jako druhá se s taneční soutěží celebrit rozloučila herečka Ivana Chýlková, které byl partnerem někdejší porotce Jan Tománek. 

Česká televize tentokrát netradičně vysílala StarDance až v neděli, protože v sobotu přenášela předávání státních vyznamenání z Pražského hradu. Chýlková s Tománkem se tak v soutěži ohřáli o den déle. Jejich posledním tancem byl quickstep, který ale porota moc neocenila. Pár obdržel 15 bodů a na konci večera se rozloučil. 

Nepomohla ani podpora Moniky Absolonové, která sice ujistila, že pěsti drží všem, ale nejvíce právě kolegyni a kamarádce Chýlkové. "Jednak při mě stojí léta, obzvlášť v dobách nedobrých, přivedla mě do Studia dva, narodily jsme se ve stejný den 27. září, je vynikající herečkou, krásnou ženou a evidentně velmi odvážnou," vyjmenovala některé důvody.

Známá herečka podle zpěvačky vystoupila z komfortní zóny, když přijala nabídku do StarDance. "A navíc nemá sociální sítě, takže vám nemůže nic vzkázat, ukázat, upozornit na sebe... Tak mi dovolte, abych to udělala za ni já," pokračovala.

"Myslím si, že bude skvělá, a vlastně bych byla ráda, abyste ji stejně jako já drželi pěsti a posílali hlasy. Moc děkuju a doufám, že moji prosbu vyslyšíte. Protože jsou s Honzou Tománkem prostě báječní. Věřte mi, byla jsem se podívat na tréninku," dodala Absolonová.

Nejnovější zprávy