Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Ivana Gottová má novou spolupracovnici! Jak na ni přišla?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Ivana Gottová má novou spolupracovnici! Jak na ni přišla?

Andrea Malá

29. května 2024 8:53

Karel Gott s manželkou Ivanou. Video

Ticho se vždy po velkých oznámeních rozhostí kolem rodiny Gottových, ale plány vdova Ivana stále má. Svědčí o tom i jedna čerstvá personální změna. Gottová podle nejnovějších informací angažovala influencerku do role mluvčí. 

Podle informací deníku Blesk jde o Elišku Kolářovou, která dříve pracovala v ČT. Ivaně Gottové ji měli doporučit přátelé. Kolářová o sobě například říká, že se specializuje na řízení komplexních digitálních marketingových kampaní a má hluboké znalosti v oblasti sociálních médií.

Rodina našeho nejslavnějšího zpěváka letos původně plánovala zpřístupnění rodinného domu na Bertramce fanouškům pod novým názvem Villa Gott. V dubnu ale oznámila, že k tomu dojde až v příštím roce.

"Plány a přípravy jsem spolu se svým týmem rozjela naplno. Chci vám náš domov ukázat autenticky, tak, jak ho měl Karel rád a jak v něm žil, včetně všech důležitých detailů a zajímavostí, o které bych vás nerada ochudila. A to bohužel ještě nějakou chvíli potrvá, tedy déle, než jsme všichni předpokládali a plánovali," uvedla na instagramu.

"Už teď bohužel víme, že do letošního podzimu nebudeme moci vilu nachystat a veřejnosti zpřístupnit. Prosím vás tedy o trpělivost. Villu Gott vám určitě otevřeme, jen termín musíme posunout až na polovinu roku 2025. Věřím, že toto mé, pro mě nelehké, sdělení pochopíte," pokračovala.

Vdova se však rozhodla potěšit příznivce jinou informací. "Nemůžeme a ani nebudeme opomíjet tento významný rok Karlových nedožitých 85. narozenin a 5. výročí jeho odchodu. Proto vás všechny, co nejsrdečněji, zveme do pražské O2 areny 5. listopadu 2024 na výjimečný vzpomínkový koncert 'Karel Gott - jeho písně žijí dál', kde vystoupí celá řada hudebních hvězd, i zcela nečekaných!" oznámila na sociální síti.

Gottová lidem slíbila, že se do největší české haly pokusí přenést i trochu atmosféry z Bertramky. "Bude mi ctí, když si Kájovy nádherné písně připomenete spolu s námi. Věřím, že budete z koncertu nadšeni a posunutí otevření Villy Gott mi odpustíte!" dodala. 

Nejnovější zprávy