Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. července 2024

Svátek slaví Markéta, zítra Karolína

Ivana Gottová odhaluje velké přípravy: Na Gottově zahradě proběhlo hvězdné setkání

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Ivana Gottová odhaluje velké přípravy: Na Gottově zahradě proběhlo hvězdné setkání

Nikola Horáková

13. června 2024 17:03

Karel Gott s manželkou Ivanou. Video

V O2 aréně se v listopadu chystá veliký koncert na počest legendárního zpěváka Karla Gotta (†80). V říjnu to bude již pět let od jeho úmrtí. Ivana Gottová (48) na sociálních sítích prozradila první jména umělců, kteří zazpívají Karlovi nejznámější písně. 

„Milí Karlovi příznivci, včera se u nás doma konalo milé setkání zpěvaček a zpěváků, kteří se zhostí Karlových písní na koncertě 5. listopadu v O2 aréně,“ informovala Gottová zpěvákovi fanoušky na sociální síti.

„S radostí vám odtajňujeme větší část jmen těchto skvělých umělců," sdělila Ivana pod společný snímek s interprety. Je nutno říct, že seznam jmen je opravdu bohatý. Na koncertě zazpívá Petr Ryšavý, Josef Zíma, Josef Vágner, Hana Holišová, Michal David, Lucie Bílá, Felix Slováček mladší, Anička Slováčková, Bára Poláková, Richard Krajčo, Jan Maxián, Libor Bouček, Sebastian, Tomáš Polák z kapely O5 a Radeček, Adam Pavlovčin nebo Kristián Alexandr Šebek. 

Tito interpreti se sešli u Karla Gotta na zahradě na pozvání samotné Ivany, kde byl přítomen také spolupořadatel koncertu Jaroslav Svoboda. „Další zpěvačky a zpěváky, kteří se včerejšího výjimečného přátelského odpoledne nemohli zúčastnit, vám též postupně prozradíme,“ doplnila Gottová a připravila fanoušky na ještě bohatší seznam jmen. 

„Věřím, že se máte na co těšit, čeká vás ojedinělý a nevšední koncert Karel Gott – jeho písně žijí dál,“ dodala Gottová na závěr. 

Nejnovější zprávy