Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 28. února 2024

Svátek slaví Lumír, zítra Horymír

Ivana Gottová už rozhodla: Život v přepychu po odchodu z Betramky!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Ivana Gottová už rozhodla: Život v přepychu po odchodu z Betramky!

Andrea Malá

2. ledna 2024 15:09

Karel Gott s manželkou Ivanou.

Tři měsíce se ví, že pozůstalí po Karlu Gottovi letos opustí jeho vilu v Praze na Bertramce. Nyní se objevují první informace o novém místě bydliště vdovy Ivany a obou dcer. Z retra se půjde do moderního příbytku. 

Ivana Gottová se začátkem října v den výročí manželova odchodu obrátila na příznivce s tím, že i oni nejspíš vzpomínají na slavného zpěváka více než jindy. "A já cítím, že právě dnes je ten správný den, abych se s vámi podělila o důležitou novinku, kterou chystáme na druhou polovinu příštího roku," napsala na instagramu.

"Rozhodla jsem se spolu se svými dcerami, že u příležitosti Karlových nedožitých pětaosmdesátých narozenin a pátého výročí jeho odchodu zpřístupníme náš dům v ulici Nad Bertramkou. Uvidíte naši milovanou vilu autenticky tak, jak v ní můj muž žil v letech 1974–2019, tedy více než polovinu života. Vím, že by ho těšilo, že se náš rodinný dům otevře veřejnosti," uvedla vdova.

Jak dnes informoval Blesk, Gottová se s dětmi přestěhuje na nedalekou Císařku. Předběžnou kupní smlouvu uzavřela jménem společnosti Karel Gott Agency. 

Podle informací uvedeného deníku vyšla transakce na více než 60 milionů korun, které dala vdova takzvaně na dřevo. Žádné hypotéky. Rodina bude na nové adrese užívat pět obytných místností a kuchyň. 

Nejnovější zprávy