Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 1. března 2024

Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka

Ivaně Gottové se to povedlo! Získala si na svou stranu Karlovy přátele

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Ivaně Gottové se to povedlo! Získala si na svou stranu Karlovy přátele

Andrea Malá

8. ledna 2024 12:27

Karel Gott s manželkou Ivanou. Video

Ivana Gottová se už před časem rozhodla, že výhledově zpřístupní vilu na Betramce. Od Dominiky Gottové to sice pěkně schytala, jinak ale slýchá samou chválu. Vyplývá z vyjádření slavných přátel Karla Gotta. 

Gottová se už loni rozhodla, že i s oběma dcerami letos opustí Bertramku, aby legendární vilu mohla zpřístupnit veřejnosti, zejména pak fanouškům zesnulého manžela. 

V lednu vyšlo najevo, že zakoupila pro rodinu novou nemovitost poměrně nedaleko od Bertramky. Podle informací Blesku vyšla transakce na více než 60 milionů korun. Vdova bude mít s dcerami k dispozici pět obytných místností a kuchyň. 

Například Michal David sdělil, že s ním Ivana svůj nejnovější plán konzultovala. "Udělala jednoznačně správné rozhodnutí, což jsem jí také řekl. Myslím, že muzeum ve vile na Bertramce je skvělý nápad a Karlovi fanoušci to velmi ocení," řekl stanici CNN Prima News.

Podobně záměr zhodnotil i Jiří Krampol. "Myslím, že by to Karla potěšilo. Zaslouží si to. Fanoušky miloval, bude to pro ně velké lákadlo. Ivana udělala dobře. Držím jí palce. O Karla se velmi hezky starala," sdělil stejné televizi. 

Nejnovější zprávy