Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 14. dubna 2024

Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie

Jak Anna Slováčková čerpá energii do života? Táta Felix shání medikamenty!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jak Anna Slováčková čerpá energii do života? Táta Felix shání medikamenty!

Andrea Malá

24. února 2024 15:50

Anna Slováčková Video

Anna Slováčková se při náročném boji se zákeřnou rakovinou může spolehnout na nejbližší. V nejnovějším rozhovoru zmínila tátu Felixe i bratra Felixe, nikoliv však maminku Dádu. S čím vším jí rodina v těchto těžkých časech pomáhá? 

Slováčková prozradila, že navzdory nemoci se naplánované koncerty a natáčení neruší. "Máme toho na léto naplánovaného hodně a jsem šťastná, že mi věří, že to zvládnu. Kapela, táta, brácha. To mě drží nad vodou. Na pódiu čerpám energii do života," svěřila se v rozhovoru pro novinky.cz.

V interview také přiznala, že její tatínek Felix se snaží být nápomocný i jiným způsobem. "Shání mi různé čínské přírodní medikamenty," uvedla herečka a zpěvačka.

Slováčková začátkem loňského října na sociální síti prozradila, že rakovina jí byla diagnostikována o necelý měsíc dříve, když se chystala oslavovat vydání desky a nového klipu.

"Usadila se mi tentokrát v plicích. Jsem připravena znovu k boji. Minimálně dnes jsem se na ten boj už trochu připravila. Vybojovala jsem si to poprvé - věřím, že to zvládnu i podruhé," připomněla, že už jednu zkušenost se zákeřnou nemocí má.

Herečka a zpěvačka se svěřila, že cítí vztek a strach. "Taky mám pocit, že jsem všechny zklamala. Nechci v nikom vzbuzovat strach a nechci, aby to vypadalo jako pravidlo, že se rakovina může vrátit. Pravidlo to totiž není," dodala. 

Nejnovější zprávy