Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Jaká byla Tina Turner? Pečovatelka prozradila podrobnosti o hudební hvězdě!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jaká byla Tina Turner? Pečovatelka prozradila podrobnosti o hudební hvězdě!

Lenka Kučerová

29. března 2024 19:00

Tina Turner

Zdravotní sestra Silvia Hudáčková z Popradu působila v minulosti na prestižní klinice ve švýcarském Curychu. Později prozradila, že jednou z jejích pacientek byla i zesnulá zpěvačka Tina Turner!

"Když jsem se dozvěděla, že zemřela, tak jsem si věru poplakala a zapálila jsem za ni i svíčku," řekla pro Nový čas Silvia, která s odstupem času zavzpomínala na její setkání se světoznámou zpěvačkou.

"Chodila k nám na dialýzu několikrát do týdne, vždy dopoledne. Zdravotnický personál byl pečlivě vybrán a hlavně byl vázán absolutní mlčenlivostí," řekla.

To, že Turner navštěvovala nemocnici, bylo prý přísně utajeno a ani informace, které se objevovaly na veřejnosti, nebyly zcela přesné a pravdivé. "Na domě v Curychu měla například oznámení, aby ji nikdo dopoledne nevyrušoval, a všichni to respektovali. Takže jsi užívala klid," tvrdí sestra.

Zpěvačka byla podle všeho ukázkový pacient. "Na Vánoce těsně před úspěšnou transplantací nám všem na oddělení donesla dárky. Já jsem dostala nádherný rozkvetlý amarylis,“ prozradila.

Nejnovější zprávy