Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Jamie Foxx obviněn z obtěžování!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jamie Foxx obviněn z obtěžování!

Lenka Kučerová

14. dubna 2024 14:17

Jamie Foxx

Známý herec Jamie Foxx (55) čelí závažnému obvinění z obtěžování. Měl se ho dopustit v newyorské restauraci a neznámá žena jej nyní za incident žaluje.

Podle svědků, kteří byli přítomni, ale nezasáhli, měl Foxx údajně pokračovat v nevhodném chování, dokud k nim nepřišla kamarádka oběti. Tato událost se prý odehrála v roce 2015, uvádí server TMZ.

Žena měla původně požádat herce o fotku, ale ten byl údajně pod vlivem alkoholu. Poté, co jí prý řekl, že vypadá jako modelka, ji měl odvést na střechu, kde se údajně dopustil obtěžování.

Ochranka herce byla údajně svědkem celého incidentu, ale neposkytla ženě pomoc. Teprve když se objevila kamarádka napadené ženy, která s nimi byla v restauraci, mělo Foxxovo nevhodné chování skončit.

Oběť údajného napadení nyní žádá o finanční odškodnění od herce a restaurace, protože tvrdí, že musela vyhledat lékařskou pomoc a utrpěla psychické trauma.

Jamie Foxx, skutečným jménem Eric Marlon Bishop, je jednou z nejvýraznějších osobností v hollywoodském průmyslu. Získal si uznání za svůj výkon ve filmu "Ray" (2004), kde ztvárnil legendárního hudebníka Raye Charlese. Tato role mu vynesla Oscara za nejlepší mužský herecký výkon v hlavní roli. 

Foxx začínal jako komik a stand-up performer, což mu pomohlo vybudovat si kariéru v televizi. Později se stal známým také jako zpěvák a hudebník, vydal několik alb a spolupracoval s dalšími umělci.

Nejnovější zprávy