Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Jan Bendig havaroval! Velká rána a auto na odpis!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jan Bendig havaroval! Velká rána a auto na odpis!

Andrea Malá

30. května 2024 12:35

Jan Bendig Video

Po Tereze Kerndlové tu máme v krátkém čase dalšího zpěváka, který se stal účastníkem dopravní nehody. Jan Bendig se na sociální síti podělil o fotografie z incidentu, což značí jednu dobrou zprávu. Nic vážného se mu nestalo. 

Bendig připustil, že si myšlenkami přivolal věc, které se děsil v životě nejvíc. "Při cestách na koncerty jsem se vždycky obával autonehody. Možná to nejde tak vidět, ale ročně strávím v autě nespočet hodin a v součtu vlastně i spoustu dní," poznamenal s tím, že vždy má velkou radost z toho, když po koncertech dorazí domů.

Následně prozradil, že ve středu měl bouračku, za kterou naštěstí nemohl. "Paní řidička v koloně nestihla zabrzdit. Byla to neskutečná rána a velkej šok. I když to z fotek možná nevypadá, tak je moje auto totálně na odpis. Ale čert to vem," svěřil se. "Hlavní je, že se mně i paní řidičce a její malé dcerce kromě pár pohmožděnin nic nestalo," podotkl.

Známý zpěvák následně podpořil všechny kolegy, kteří jezdí stovky kilometrů za fanoušky. "Já jsem šťastnej, že vám tyhle, ač smutné řádky můžu psát… protože třeba to mohlo dopadnout hůř," konstatoval.

"Važme si každé minuty tady na tomhle světě a lidí, se kterými na něm můžeme trávit čas," dodal Bendig. 

Nejnovější zprávy