Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. dubna 2024

Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc

Jan Bendig lhal o útoku na Slavících: Policie zjistila pravdu a teď "jde" po něm!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jan Bendig lhal o útoku na Slavících: Policie zjistila pravdu a teď "jde" po něm!

Andrea Malá

22. února 2024 10:54

Jan Bendig Video

Na listopadovém předávání Slavíků se Jan Bendig stal terčem "útoku", když ho někdo posypal bílým práškem. Pachatel se později přihlásil a vysvětloval, že není rasista. Případem se začala zabývat policie, která nyní dospěla k závěru. Ten rozhodně nepotěší Bendiga ani samotného útočníka. 

Pražská policie potvrdila, že kriminalisté již incident prověřili, přičemž pracovníci z odboru extremismu dospěli k závěru, že oba účastníci se ohledně "útoku" domluvili. Šlo tedy podle všeho o zinscenovanou záležitost. Následky tak zřejmě ponese i sám Bendig.

"Oba jsou podezřelí z přestupku křivé vysvětlení a případ předáme příslušnému správnímu orgánu k prošetření. Oběma hrozí pokuta až 50 tisíc korun," sdělil policejní mluvčí Richard Hrdina pořadu ShowTime. 

Zpěvák a někdejší účastník SuperStar Bendig přitom po incidentu srdceryvně vyprávěl, jak se zhroutil. "Nebudu lhát, ale včera mě to chvíli po tom incidentu totálně zlomilo a nevěděl jsem, co si mám myslet a co dělám špatně," svěřil se.

Útočníka dokonce pozval na koncert. "Ať vidíš, že nejsem takovej, jakej si asi myslíš… že makám, snažím se v životě něco dokázat a být se pro spoustu mladých lidí, kteří se v životě teprve rozkoukávají, inspirací. Třeba budu i inspirací pro tebe, že to, co jsi udělal, byla fakt blbost a klukovina," dodal. 

Nejnovější zprávy