Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. dubna 2024

Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc

Jan Bendig: Nová obhajoba zpěváka! Co chce, aby lidé udělali?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jan Bendig: Nová obhajoba zpěváka! Co chce, aby lidé udělali?

Andrea Malá

8. března 2024 16:18

Jan Bendig

Jan Bendig se nadále nechce smířit se závěry policejního šetření, podle kterého byl loňský incident na předávání Slavíků zinscenovaný. Zpěvákovi tak hrozí pokuta, on se ale snaží veřejnost přesvědčit, že s útokem moukou nemá nic společného.  

Bendig nově požádal fanoušky a zřejmě i strážce zákona, aby se ještě jednou podívali na video z incidentu se zvukem. Podle Bendiga je krásně vidět, jak přichází na červený koberec a je v popředí, zatímco přítel a manažer Lukáš dává prostor fotografům.

"Pózuji a v ten moment v pozadí uslyšíme fotografa, který říká: 'Kluci a teď spolu.' A já mám Lukáše za sebou, otáčím se za ním doprava, doleva, pózujeme a bum – přichází útok," popsal pro pořad ShowTime. 

Zpěvák i na základě dostupných záběrů trvá na své nevině. "Myslíte si, že bych opravdu před tisíci fotografy a kamerami dával někomu takhle okatě znamení, aby mě posypal moukou? To bych mu rovnou mohl zamávat. To nedává smysl," konstatoval. 

Bendig říká, že s útočníkem nebyl před incidentem v kontaktu. "Pouze když se mi po tom incidentu omlouval. A jestli jsem se s ním někdy potkal v minulosti? Tak to nemůžu potvrdit. Moje práce je taková, že je hrozně těžké jít ven. Když jdu kamkoliv, chodí za mnou lidé a chtějí fotku. A já je neodmítám," dodal. 

Nejnovější zprávy