Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 14. dubna 2024

Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie

Jan Bendig po kauze bez fanoušků? Zdá se, že opak je pravdou!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jan Bendig po kauze bez fanoušků? Zdá se, že opak je pravdou!

Andrea Malá

19. března 2024 16:21

Jan Bendig

Jan Bendig možná v poslední době přišel o některé příznivce kvůli závěrům policejního šetření ohledně incidentu na Slavících, přesto tvrdí, že má nejlepší fanoušky. Proč si to myslí? 

Myslí si to proto, že fanoušci se sešli u pražského O2 Universa v den, na který připadal původní termín jeho velkého koncertu. "Spousta z vás mi v poslední dny psala, že bohužel už nemůže zrušit letenky, zabookované hotely a tak do Prahy stejně dnes přijedete," vysvětlil Bendig na instagramu.

Podle zpěváka dorazilo mnoho lidí z Anglie, Belgie, Švýcarska či Ameriky. "Moc si toho vážím a omlouvám se ještě jednou za komplikace," poznamenal.

"Děkuju holkám z mého fanklubu, že se jim podařilo dnešní setkání zorganizovat a my se tak mohli vidět, obejmout se, vyfotit se a taky třeba zazpívat. Byl jsem vážně dojatej, kolik vás dorazilo, jak moc fajn to bylo a jakou podporu jsem od vás cítil. Slibuju vám, že to 30. 11. doslova zabijeme a bude to nezapomenutelný koncert i večer," pokračoval.

"Děkuji, že jste a že mi dáváte podporu, která mně nabíjí energii do další práce. Věřím, že toho letos zažijeme opravdu hodně a koncert tady v O2 Universum bude velkým vyvrcholením toho všechno. Jak já se těším na to všechno a hlavně na každého z vás," dodal Bendig. 

Nejnovější zprávy