Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. července 2024

Svátek slaví Markéta, zítra Karolína

Jana Bernášková přišla s výraznou změnou účesu: Fanoušci jsou nadšení

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jana Bernášková přišla s výraznou změnou účesu: Fanoušci jsou nadšení

Nikola Horáková

22. června 2024 15:53

Jana Bernášková Video

Herečka Jana Bernášková (43) je poslední rok známá jako blondýnka. Změnu podstoupila kvůli natáčení nového filmu, ale teď je už má vše hotové, a proto se na léto nechala znovu obarvit opět na svoji přírodní tmavou barvu.

Jana Bernášková přišla se změnou barvy svých vlasů v loni na jaře, kdy se začal natáčet jeden z připravovaných filmů. U herečky světlá barva není zrovna tradiční a fanoušci si museli na její nový vzhled určitě zvykat. 

Nicméně herečka má již vše dotočené a na začátek léta opět přišla s aktualizací vizáže. „Po roce jsem zpět ve své barvě i síle. Cítím se zase komplet. Vlasy dělaj Bernáškovou. Čau Lucie, Julie, Fran a Diano, mé bláznivé postavy. Uvidíme se zase v září,“ pochlubila se Bernášková u fotografie s novou barvou vlasů. 

Od fanoušků sklidila převážně pochvalu a řadu komplimentů. „Jani, ty jsi ale kočka," „Krásná ve své barvě,“ „Jani, zase jsi omládla, to není fér,“ napsali fanoušci herečce, a to je pouze malá část milých zpráv.  Dokonce i z výrazu Jany Bernáškové je zřejmé, že je z nového účesu opravdu nadšená. 

Nejnovější zprávy