Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 17. dubna 2024

Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie

Jaromír Jágr hovoří o velké ráně! Tohle bude komplikace!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jaromír Jágr hovoří o velké ráně! Tohle bude komplikace!

Lenka Kučerová

6. března 2024 18:40

Jaromír Jágr

Jaromír Jágr vnímá rozhodnutí kladenské radnice odmítnout pětimilionovou dotaci pro A-tým jeho extraligového klubu v letošním roce jako velkou ránu a komplikaci. Uvedl to na klubovém webu.

"Nezastírám, že pro nás je to velká rána, která přišla bez varování a komplikuje nám skládání rozpočtu na další sezonu," prohlásil Jágr. "Nicméně to nezmění náš plán udělat maximum pro udržení extraligy, vytvoření konkurenceschopného týmu a dosažení lepších výsledků," dodal.

Kladenský primátor nedávno ostře kritizoval klub a jeho vedení v čele s Jágrem. Podle něj neodpovídají výsledky extraligového mužstva míře podpory od města. Vedení radnice proto v letošním rozpočtu nepočítá s dotací pro hokejový A-tým, ale plánuje podporu provozu zimního stadionu a mládeže.

Jágr také hovořil o situaci mládeže, která je pro obě strany důležitá. "Po dohodě s městem jsme provedli změny, které slibují zlepšení. Nové vedení spolku mládeže odvádí dobrou práci, která se projeví časem. Díky pomoci města se zlepšily podmínky pro děti a investuje se do zázemí stadionu. Extraliga juniorů je klíčová pro udržení hráčů a poskytnutí příležitostí vlastním odchovancům," konstatoval. 

Nejnovější zprávy