Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. listopadu 2023

Svátek slaví Zina, zítra Ondřej

Jasmina Alagič je hrdou partnerkou: Na adresu Rytmuse napsala dojatá slova

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jasmina Alagič je hrdou partnerkou: Na adresu Rytmuse napsala dojatá slova

Nikola Horáková

22. září 2023 21:54

Jasmina Alagič s partnerem Rytmusem Video

V sobotu se v pražské O2 aréně koná veliký koncert kapely Kontrafakt jejímiž členy jsou Rytmus (46), Ego (39) a DJ Anys (49). Ti arénu vyprodali a slibují velkolepý zážitek. Partnerka Rytmuse, Jasmina Alagič (34),  je na svého partnera velmi hrdá a dojatě na jeho adresu napsala na sociální sítě pár slov. 

„Neumíte si představit, co se mnou dělá ten pocit, když vidím, jak se obrovský kus národa stěhuje do Prahy na koncert. Vidím vaše příběhy a jsem naprosto emocionálně (v nejlepším slova smyslu) zničená," vzkázala a poděkovala Jasmina fanouškům na Instagramu.

Jsem tak pyšná žena a zároveň nenormálně nadšená fanynka, že jsem dnes vlastně alespoň 5x brečela. Dárek pro nás všechny ale i pro kluky (v podobě největšího koncertu vůbec) společně otevřeme zítra večer v O2Arena," dodala dojatá moderátorka.

Fanoušci už se na koncert velmi těší a někteří jsou v Praze již ode dneška. „Jsme tu od včerejška a už se nemůžeme dočkat. Taky jsme se potkali s Patrikem a musím uznat, že je to neskutečně skromný člověk," napsala jedna z natěšených fanynek. „Na tohle čekám celý život. Že jednou něco tak velkého uvidím i zde u nás! Od našich interpretů! A konečně už mé odpočítávání dovrší zítra konce," dodal další z fanoušků.

Nejnovější zprávy