Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 24. června 2024

Svátek slaví Jan, zítra Ivan

"Jde o další peníze?" Dominika Gottová se opřela do Ivany kvůli plánům s Bertramkou!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

"Jde o další peníze?" Dominika Gottová se opřela do Ivany kvůli plánům s Bertramkou!

Andrea Malá

1. října 2023 14:27

Dominika Gottová Video

Čtvrté výročí odchodu Karla Gotta přineslo zajímavé oznámení ohledně budoucnosti jeho vily na Bertramce. Zpěvákova nejstarší dcera Dominika vyjádřila nesouhlas s nejnovějším rozhodnutím vdovy Ivany, která chce rodinné sídlo zpřístupnit fanouškům už v příštím roce.

"Rozhodla jsem se spolu se svými dcerami, že u příležitosti Karlových nedožitých pětaosmdesátých narozenin a pátého výročí jeho odchodu zpřístupníme náš dům v ulici Nad Bertramkou," oznámila Ivana na instagramovém profilu.

Vdova je přesvědčena, že zpěváka by těšilo, že se dům otevře veřejnosti. "Věříme, že VILLA GOTT se stane místem pro vás, kteří jste ho milovali a nezapomněli na něj," vzkázala fanouškům prostřednictvím sociálních sítí.

Starší ze zpěvákových nemanželských dcer s vdovou nesouhlasí, slavný tatínek by podle jejího názoru s vybudováním muzea ve své vile nesouhlasil. Například z toho důvodu, že v okolí bydlí další lidé, jimž by se zástupy fanoušků v sousedství nelíbily.

"Zeptala se jich paní Gottová na to, co si o jejím nápadu myslí? Zda jim někdo bude garantovat bezpečnost? Aby nemuseli mít strach o majetek?" uvedla Dominika Gottová v prohlášení podle super.cz. 

"Můj tatínek si přál, aby vilu paní Gottová nikdy neprodávala a zůstala cenným domovem pro jejich dcery, mé mladší sestry. Proč se tedy chystá porušit jeho přání? Jde jí o další peníze?" nechápe dcera žijící ve Finsku. 

Nejnovější zprávy