Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 23. července 2024

Svátek slaví Libor, zítra Kristýna

Je comeback Mandrage na spadnutí? Fotka, která dává naději!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Je comeback Mandrage na spadnutí? Fotka, která dává naději!

Andrea Malá

19. června 2024 13:58

Pepa Bolan a Vít Starý

Čtyři roky už nefunguje někdejší populární kapela Mandrage, její členové se ale stále potkávají. K velké radosti fanoušků se ukázal dokonce i zpěvák Vít Starý, který se v posledních letech potýkal s velkými problémy. 

V neděli se na instagramovém profilu kytaristy Pepy Bolana objevil jeho snímek se Starým. A fanoušky překvapilo, jak zpěvák dobře vypadá. U fotky se objevil jen stručný vzkaz, který však příznivce kapely musel potěšit. "Zdravíme," napsal muzikant.

Doby, kdy byl zpěvák dívčím idolem, jsou přitom pryč. Definitivně vzaly za své na přelomu let 2019 a 2020, kdy především kvůli Starému ukončila činnost oblíbená skupina Mandrage, která přitom v té době patřila ke stálicím české hudební scény.

Kapela tehdy oznámila, že po naplánované koncertní šňůře kvůli jeho osobním problémům přeruší činnost. Nakonec muselo být turné zrušeno, protože zpěvák přestal s ostatnímu hudebníky komunikovat. 

Uskutečnil se jeden rozlučkový koncert, kde Starého zastoupil nejrůznější hosté, například Adam Mišík, Anna K. Debbi nebo Mirai Navrátil. Mandrage tak počátkem roku 2020 ukončili činnost.

Nejnovější zprávy