Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

Je to rebel! Petr Nárožný bourá internet. Exceluje v reklamě Netflixu, která je lepší než samotný film!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Je to rebel! Petr Nárožný bourá internet. Exceluje v reklamě Netflixu, která je lepší než samotný film!

Lenka Kučerová

28. prosince 2023 19:10

Petr Nárožný

Sci-fi patří v posledních letech mezi velmi populární žánr, a tak není divu, že se stále více stává zájem řady knižních autorů i filmových tvůrců. Dlouho očekávaná novinky z dílny Netflixu Rebel Moon: První část – Zrozená z ohně si na pomoh dokonce zavolala populárního českého herce.

Sci-fi snímek z dílny Zacka Snydera Rebel Moon: První část – Zrozená z ohně dorazil na Netflix. Vzhledem k tomu, že režisér není žádným nováčkem, a na kontě má takové hity, jako 300: Bitva u Thermopyl, Úsvit mrtvých, Strážci - Watchmen nebo Muž z oceli, jde o velmi očekávanou novinku.

Ta sice podle prvních reakcí nedopadla příliš dobře a příběh o souboji o mírumilovnou kolonii na okraji galaxie sklízí rozporuplná hodnocení, po reklamu na tuto novinku platí pravý opak. Češi ji doslova zbožňují.

Nejde přitom o žádný vánoční hit, jaký známe například z Kofoly. Hvězdou reklamy je herec Petr Nárožný, který na film narazí spíše náhodou. To, co následuje pak, vám ukáže následující trailer.

Video: Petr Nárožný se přidává k rebelům | YouTube

Ten se mezi českými diváky těší extrémní popularitě. Na YouTube má za jediný den desítky tisíc přehrání, koluje ale i sociálními sítěmi, podobně jako kultovní hláška pocházející z filmu S čerty nejsou žerty.

Podle mnohých komentářů je navíc samotný trailer lepší, než výsledný film. Ten má aktuálně na kontě na největším českém filmovém portálu CSFD hodnocení 46 %, na největším světovém serveru IMDB pak získal 5.7 bodů z 10.

Novinka tak zřejmě bude pro fanoušky žánrů lehkým zklamáním, Nárožný ale svou roli uchopil skvěle a dostatečně vynahradil podle recenzí nepříliš povedený, avšak nijak tragický film.

Nejnovější zprávy