Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 23. července 2024

Svátek slaví Libor, zítra Kristýna

Je to ZÁTĚŽ, to jsme ještě nezažili! Nekompromisní slova o domu Rolins a Nedvěda

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Je to ZÁTĚŽ, to jsme ještě nezažili! Nekompromisní slova o domu Rolins a Nedvěda

Andrea Malá

8. července 2024 8:52

Dara Rolins a Pavel Nedvěd Video

Zajímavou zpověď budoucích sousedů Dary Rolins a Pavla Nedvěda u jezera Lago Maggiore získali slovenští novináři. Ukazuje se - a možná to ani není překvapení, že pro místní je daleko větší hvězdou bývalý fotbalista. 

Dara Rolins a Pavel Nedvěd tvoří jeden z hvězdných párů československého šoubyznysu, ale protože už jim je přes padesát, rozhodly se upevnit svůj vztah něčím jiným než dětmi. Ty mají navíc oba z předchozího vztahu. Proto si pořizují společné nemovistosti. 

Jedno takové hnízdečko lásky roste u Lago Maggiore na hranicích Itálie a Švýcarska. Dvojice podle italských médií zaplatila 440 eur za metr čtvereční, přičemž pozemek má téměř dva tisíce čtvrtečních metrů. 

Sousedkou páru bude paní se psem, které neuniklo, že se k nim do obce bude stěhovat bývalý hráč Juventusu Turín a Lazia Řím. "Četla jsem a slyšela, že tu bude bydlet Nedvěd," řekla pro Plus 7 dní. "Ano, jeho přítelkyně je taková blondýnka, známá zpěvačka," doplnila vzápětí. 

Paní nicméně vnímá, že v sousedství roste luxusní sídlo. "Ale řeknu vám, že nic tak velkolepého tu ještě nikdo nikdy nestavěl. Jsem zvědavá, co z toho vznikne, zatím je to řádná zátěž pro ekosystém," dodala. 

Nejnovější zprávy