Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Jiří Bartoška dostal špatnou zprávu od lékařů: Zase ta zpropadená rakovina!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jiří Bartoška dostal špatnou zprávu od lékařů: Zase ta zpropadená rakovina!

Andrea Malá

30. listopadu 2023 8:30

Jiří Bartoška

S rakovinou bojoval už před devíti lety a doufal, že naposledy. Šestasedmdesátiletému Jiřímu Bartoškovi ale lékaři oznámili špatnou zprávu. Zákeřná nemoc se vrátila. Herec a ředitel MFF Karlovy Vary již podstupuje léčbu.

O zdravotním stavu ředitele krátce poreferovali jeho spolupracovníci z pořadatelského týmu festivalu. "Můžeme potvrdit, že prezident MFF Karlovy Vary v současné době absolvuje onkologickou léčbu," řekla mluvčí Uljana Donátová deníku Blesk.

Bartoška podle dostupných informací absolvuje léčbu ve Fakultní nemocnici Motol v hlavním městě, přičemž zatím nebylo nutné, aby podstoupil jakoukoliv operaci. Další podrobnosti si nechává s blízkými pro sebe. 

Charismatický herec se letos již potýkal se zdravotními potížemi, které dokonce ohrožovaly jeho účast na karlovarském filmovém festivalu. Lidé si bez něj přitom filmovou přehlídku v lázeňském městě neumí představit. Nakonec však nechyběl.

Neabsentoval ani před měsícem na předávání státních vyznamenání na Pražském hradě, kde mu prezident Petr Pavel udělil medaili Za zásluhy. 

Nejnovější zprávy