Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 23. července 2024

Svátek slaví Libor, zítra Kristýna

Jiří Krampol a chvíle vysvobození z nemocnice: Konečně je prý to tady!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jiří Krampol a chvíle vysvobození z nemocnice: Konečně je prý to tady!

Andrea Malá

17. června 2024 18:10

Jiří Krampol

Jiří Krampol je už pěkných pár týdnů v nemocnici, jeho pobyt se ale podle všeho blíží ke konci. Především k radosti jeho samotného. Stěhování na novou adresu už totiž nějaký čas netrpělivě vyhlížel. 

Podle informací deníku Blesk mělo právě dnes čekat Krampola konečně stěhování z nemocnice na novou adresu. "Bude to tam minimalistické a příjemné," řekl k místu, které se tak stane jeho novým domovem ještě před červencovými 86. narozeninami.

Legendární herec je v posledních týdnech pod dohledem lékařů, ale nadšený z toho opravdu není. "Každý den v nemocnici trvá snad padesát hodin, je to k uzoufání," posteskl si.

Před časem navíc přiznal, že doktoři jsou na něj naštvaní kvůli tomu, co se píše. "Protože se s mým jménem objevují diagnózy, které ani neexistují a dělají z těch doktorů idioty. Ti jsou pak naštvaní a všechno mi zakazují," nechal se slyšet.

Krampol musel navíc lidem opakovaně vysvětlovat, že po propuštění z nemocnice nepůjde do domova důchodců. "To je byt, kde jsou sestry a kde se o vás jako postarají, aby vám pohlídali léky. Ale žádný domov důchodců to není, proboha," vysvětlil. 

Nejnovější zprávy