Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 24. června 2024

Svátek slaví Jan, zítra Ivan

Jiří Krampol a neopětovaná láska? Herec prozradil, jak to skutečně je!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jiří Krampol a neopětovaná láska? Herec prozradil, jak to skutečně je!

Lenka Kučerová

14. března 2024 18:25

Jiří Krampol

Neopětovaná láska jako důvod obav přátel o Jiřího Krampola? Sám dotyčný k tomu má co říct, je ostatně ten nejpovolanější. Herec a bavič prozradil, jaká je pravda. A na lidi apeloval, aby si jednu věc uvědomili. 

Příběh Krampolovy neopětované lásky přinesla v uplynulých dnech stanice CNN Prima News, podle které o něj mají přátelé v této souvislosti obavy. 

"Pokud to takhle půjde dál, nebude mít jednou ani na nějaké zařízení, kde by se o něj někdo postaral. Všichni o něj máme strach, zkoušeli jsme si s ním o tom promluvit, ale je to marné, nedá si říct. Je prostě zamilovaný, nevidí, neslyší," uvedl tajný zdroj.

Sám Krampol se ale ozval a označil to za nesmysly. "Ať si lidé uvědomí, kolik mi je let," prohlásil slavný pětaosmdesátník pro server expres.cz. "Ona může mít chlápka s mercedesem a ne starého dědka," konstatoval s tím, že to ubližuje oběma aktérům.

Podle herce a baviče nejde o jeho lásku, ale jen o skvělou kamarádku. "A chci zdůraznit, že to není žádná zlatokopka. Byl bych rád, kdyby jí média dala pokoj," dodal Krampol. 

Nejnovější zprávy