Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Jiří Krampol má důvod vyhlížet propuštění z nemocnice! Kdo ho zve na oběd?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jiří Krampol má důvod vyhlížet propuštění z nemocnice! Kdo ho zve na oběd?

Andrea Malá

25. dubna 2024 16:16

Jiří Krampol

Jiří Krampol je poslední dobou v kontaktu zejména s lékaři, protože se opakovaně ocitá v nemocnici. Není přitom jasné, zdali ho tam někdo navštěvuje. Má se každopádně na co těšit, až lékaři umožní jeho propuštění. Proč? 

Nejvíc přátel má Krampol mezi kolegy ze šoubyznysu, známé si však našel i mezi politiky. Jedním takovým je expremiér Jiří Paroubek, který o jejich vztahu poreferoval. "S Jirkou Krampolem se teď moc nevidíme, protože je pořád někde po nemocnicích," řekl v pořadu serveru expres.cz.

Politik zmínil, že se potkal alespoň s hercovým manažerem. "A říkal jsem mu, že až se Jirka vrátí, pozvu je někam na oběd. Doufám, že to bude brzy. Jirka je fajn, mám ho rád," dodal. 

Krampol je momentálně hospitalizovaný v jedné z pražských nemocnic a již dal souhlas s přesunem do domu s pečovatelskou službou. Až tedy lékaři uznají, že jeho zdravotní stav umožňuje propuštění z nemocnice.

Známý herec a bavič vyhlíží budoucnost s optimismem. "Jsem rád, že to není eldéenka, že tam prostě na Praze 1 budu v pečovatelském domě," svěřil se. 

Nejnovější zprávy