Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. července 2024

Svátek slaví Markéta, zítra Karolína

Jiří Krampol se podělil o pocity z nového bydlení: Jsem maximálně...!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jiří Krampol se podělil o pocity z nového bydlení: Jsem maximálně...!

Andrea Malá

28. června 2024 13:00

Jiří Krampol

Jiří Krampol strávil jaro v nemocnici a moc se těšil na moment, kdy bude zase všechno při starém. Nakonec si však musí zvykat na něco nového, protože po propuštění ze zdravotnického zařízení ho čekalo stěhování. 

Jiří Krampol se v červnu, tedy ještě před blížícími se 86. narozeninami, dočkal. Lékaři svolili a nechali ho odejít z nemocnice do bytu v domě s pečovatelskou službou. "Jsem tady maximálně spokojený, starají se o mě jak o vlastního," svěřil se pro deník Aha!. 

Populární herec a bavič už dříve prozradil, že na nové adrese žije na 21 metrech čtverečních, přesto mu nic nechybí. Zmínil se také o tom, že má kolem sebe fajn lidi. Podle svých slov byl také na procházce v přírodě. 

Krampol ocenil i další věc ohledně nového bydlení. "Dům má tlusté zdi. Není tady horko, dobře se mi tu spí... I když já usnu i na pytli cementu!" podotkl krátce před prázdninami, kdy se dají očekávat největší vedra.

Čekají ho však ještě i povinnosti, konkrétně bude muset vyklidit svůj starý pražský byt. "Mám tam plné skříně oblečení, budu to muset všechno probrat a nějak se toho zbavit," nechal se slyšet. 

Nejnovější zprávy