Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. července 2024

Svátek slaví Markéta, zítra Karolína

Jiří Krampol začal novou životní kapitolu! Víme, kam se přesunul z nemocnice

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jiří Krampol začal novou životní kapitolu! Víme, kam se přesunul z nemocnice

Andrea Malá

25. června 2024 11:39

Jiří Krampol

Je to oficiální! Jiří Krampol se opravdu dočkal a ještě před červencovými 86. narozeninami se dostal z nemocnice do nového bytu. Kolik tam má prostoru a jak si zatím užívá novou kapitolu svého života? 

Minulý týden se objevila informace, že stěhování Jiřího Krampola z nemocnice na novou adresu je konečně na pořadu dne. Slavný pacient musel opakovaně vysvětlovat, že nepůjde do domova důchodců. Nyní už je jasno...

Podle posledních informací už lékaři herce propustili do bytu v domě s pečovatelskou službou. "Jsem tady šťastný, žiju na 21 metrech čtverečních a nic mi tu nechybí. Jsou tu hrozně fajn lidi," řekl on sám webu ŽivotvČesku.cz.

Znovu nabytou volnost si populární bavič užívá plnými doušky. "Byl jsem na procházce v přírodě s celou partou přátel," prozradil. 

Momentálně ho tak tíží v podstatě jediná věc. Musí totiž vyklidit starý byt v centru Prahy. "Mám tam plné skříně oblečení, budu to muset všechno probrat a nějak se toho zbavit," dodal Krampol, který s tím určitě bude potřebovat pomoc. 

Nejnovější zprávy