Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Jiřímu Krampolovi došla trpělivost: Budou mu prý závidět i rakev!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jiřímu Krampolovi došla trpělivost: Budou mu prý závidět i rakev!

Andrea Malá

21. dubna 2024 17:56

Jiří Krampol

Jiří Krampol byl dlouho nezodpovědný jako pacient a také neústupný jako nájemník. Nově se ale rozhodl lékaře opravdu poslouchat, což mimo jiné znamená to, že se už neplánuje vracet do svého bytu. Kam půjde a jak na to někteří lidé reagují? 

Krampol je momentálně hospitalizovaný v jedné z pražských nemocnic a již dal souhlas s přesunem do domu s pečovatelskou službou. Až tedy lékaři uznají, že jeho zdravotní stav umožňuje propuštění z nemocnice.

Slavný herec si možná sám trochu škodí tím, jak otevřeně mluví o svém životě. Prozradil totiž, že už se ozývají závistivci. "Neuvěřitelné je, že lidé se už diví, jak je možné, že se do pečovatelského domu stěhuji tak rychle," řekl serveru extra.cz. 

Pětaosmdesátiletý umělec ozřejmil, že v takové fázi jeho stěhování rozhodně ještě není. "Paní ředitelka za mnou teprve přijde a budeme to řešit. Kamarád říkal, že mi budou závidět i hezčí rakev," nechal se slyšet.

Krampol každopádně vyhlíží budoucnost s optimismem. "Jsem rád, že to není eldéenka, že tam prostě na Praze 1 budu v pečovatelském domě," svěřil se. 

Nejnovější zprávy