Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Jiřina Bohdalová a StarDance? V letošní řadě už má svého favorita!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jiřina Bohdalová a StarDance? V letošní řadě už má svého favorita!

Andrea Malá

13. října 2023 14:38

Jiřina Bohdalová s plejádou hvězd.

Stovky tisíc diváků zasednou v neděli k obrazovkám, protože se vrátí jejich oblíbená televizní show. Možná mezi nimi bude i dvaadevadesátiletá herečka Jiřina Bohdalová, která si mezi svými kolegy vybrala favorita. 

Prozradil to on sám, zatímco finišují přípravy na první přímý přenos. Na stanici ČT1 ho lidé budou moci sledovat již zítra, tedy v sobotu, od 20:10. Komu bude legenda české kinematografie držet palce? 

Bude to prý David Prachař, který se slavnou podporovatelkou sám pochlubil. "Šla na Kavčí hory a šla přes to studio, kde jsme se fotili, a tančili jsme. Ptala se mě, co tam dělám? Já jsem řekl, že budu tančit a Jiřinka Bohdalová mně řekla: Tak konečně vím, komu budu fandit!" prozradil webu iDnes.cz.

Herec to bere tak, že jeho kolegyně se zavázala k tomu, že ho bude podporovat. "Ale podotýkám, že to je ve chvíli, kdy mě ještě neviděla tančit a ještě k tomu dodala, že mám strašně šikovného syna. Tím myslela Kubíčka," dodal člen slavného hereckého rodu.

V soutěži StarDance se letos objeví manželský pár Marek a Eva Adamczykovi. Kromě nich se na tanečním parketu představí i Josef Maršálek, známý pekař a cukrář, a olympijský medailista, kajakář Vavřinec Hradilek. Mezi dalšími účastníky najdeme herečku Dariju Pavlovičovou, která je třetí nejmladší soutěžící a první, která se narodila po roce 2000. Dalšími osobnostmi soutěže budou herečka Ivana Chýlková, modelka a moderátorka Iva Kubelková, zpěvačka Tereza Mašková a herec a muzikant Richard Krajčo.

Nejnovější zprávy