Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

Jiřina Bohdalová má před Vánoci o starost navíc: Dceru Simonu trápí zdraví!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jiřina Bohdalová má před Vánoci o starost navíc: Dceru Simonu trápí zdraví!

Andrea Malá

13. prosince 2023 15:52

Jiřina Bohdalová

V rodině Jiřiny Bohdalové platí, že je to ona, kdo organizuje Vánoce. Letos jí ale jedna věc musí dělat starosti. Její milovanou dceru Simonu Stašovou, který se vydala v jejích šlépějích, trápí před svátky zdraví. 

Právě Stašová před loňskými vánočními svátky potvrdila, že u nich se tradičně konají pod taktovkou její neméně slavní matky. "Léta letoucí to dělá moje maminka, nenechá si do toho mluvit, moji synové a já jí děláme ty přicmrdávače," řekla tehdy serveru super.cz.

Nepochybně bude chtít přiložit ruku k dílu také letos, jenže do cesty se připletly zdravotní potíže. Herečka už v pondělí oznámila, že ze zdravotních důvodů ruší pondělní a úterní představení. "Omlouvám se a těším na dobu, kdy se opět setkáme a budu moci sdílet s vámi radost na divadelních prknech," uvedla na instagramu.

O den později pak přibyla další zrušená vystoupení. "Moji milí, mrzí mě to, ale musím zrušit další představení - čtvrtek 14. 12. Shirley Valentine (Břeclav) a také Shirley v pátek 15. 12. (Jihlava)," napsala Stašová. 

Fanoušky alespoň potěšila tím, že rovnou prozradila náhradní termíny. V Břeclavi se objeví 26. února, v Jihlavě pak 12. června. 

Nejnovější zprávy