Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Jiřina Bohdalová odhalila recept na dlouhověkost: Je to jednoduché!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jiřina Bohdalová odhalila recept na dlouhověkost: Je to jednoduché!

Andrea Malá

30. září 2023 14:32

Jiřina Bohdalová s plejádou hvězd. Video

Jiřina Bohdalová je právem lidmi považována za národní klenot, takže fanoušky musí těšit, že se zřejmě nikdy nechystá do důchodu. Svědčí o tom i fakt, že pracuje na dalším filmu. I natáčení je ostatně součástí jeho receptu na dlouhověkost. 

Dvaadevadesátiletá Bohdalová nepřestává udivovat tím, jak je v pokročilém věku stále aktivní. Ačkoliv by si podle některých měla užívat důchod a nechat práci mladším. Jak jsme vás informovali, legenda českého filmu si podobnou poznámku od Jaromíra Soukupa nenechala líbit.

Sluší se však připomenout, že slavná herečka se na přelomu loňského a letošního roku potýkala se zdravotními problémy. Z nich se dokázala dostat a vrátila se k povinnostem.

Jak je vlastně možné, že i po devadesátce je neustále vitální dámou, na kterou se mohou režiséři spolehnout? "Recept je jednoduchý. Stále něco dělám," vysvětlila podle serveru pluska.sk.

"To bych doporučila všem. Neseďte doma, ale něco dělejte," vzkázala nejen svým vrstevníkům Bohdalová, která aktuálně natáčí další film s Jiřím Strachem.  

Nejnovější zprávy