Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 18. června 2024

Svátek slaví Milan, zítra Leoš

Jiřina Bohdalová umí překvapit: Komu neřekla o svém konci s divadlem?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jiřina Bohdalová umí překvapit: Komu neřekla o svém konci s divadlem?

Andrea Malá

14. října 2023 9:20

Jiřina Bohdalová

V 92 letech a po předchozích zdravotních problémech je pochopitelné, že se Jiřina Bohdalová rozhodla ukončit desítky let trvající divadelní kariéru. Někoho tím ale zřejmě přece jen překvapila. Komu o svém konci neřekla? 

Bohdalová by měla pokračovat alespoň ve filmové a televizní produkci, nicméně v divadle před několika dny oznámila, že už se na jevišti nepředstaví.

"Na základě rozhodnutí paní Jiřiny Bohdalové bychom vás chtěli informovat o tom, že svou divadelní kariéru na doporučení ošetřujícího lékaře definitivně ukončila. Divadelní inscenace jsou výdejem energie i fyzické síly zcela odlišné od jednorázového natáčení pořadů/filmů a rozhodnutí paní Bohdalové v plném rozsahu chápeme," uvedlo divadlo na facebooku.

Slavná herečka ještě loni hrála v představení Gin Game s Milanem Kňažkem, který podle svých slov počítal s jejím návratem. "Měli jsme obnovit naše hraní, ale Jiřinka se bohužel už rozloučila s tím divadelním. Jsem hrdý na to, že jsem mohl být její poslední divadelní partner, jak ona říká – divadelní milenec. Je mi to ale strašně líto," uvedl podle Aha! pro Radio Prostor. 

Slovenský herec prozradil, že se vše dozvěděl od vedení divadla. "Vzápětí jsem jí volal, abych si to prověřil. Mluvili jsme o tom, ale zůstáváme přátelé a kdykoliv budu v Praze, rád ji přijdu pozdravit," dodal na adresu Bohdalové. 

Nejnovější zprávy