Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. dubna 2024

Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc

Jiřina Bohdalová už na to není sama! Velká změna v jejím životě!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jiřina Bohdalová už na to není sama! Velká změna v jejím životě!

Lenka Kučerová

21. března 2024 19:33

Jiřina Bohdalová

Legendární Jiřina Bohdalová oslaví na jaře 93. narozeniny, takže není pochyb o tom, že si už dávno mohla užívat zasloužený důchod. Všichni ale víme, že ona i v pokročilém věku neustále pracuje. Přestane někdy přijímat další nabídky?

Zatímco na dovolené jezdí Bohdalová se Simonou Stašovou, v každodenním životě jí neméně slavná dcera nemůže být neustále nablízku. Legenda české kinematografie je přitom i v důchodovém věku stále aktivní, a to i v profesním životě.

Aby slavná herečka nebyla na všechno sama, pořídila si podle informací deníku Aha! asistentku, která jí je v případě potřeby nápomocná. Sama ji označuje za svého anděla strážného. "Jsem teď více v klidu, když mám řidičku," nechala se slyšet. 

Připomeňme si, že Bohdalová má i v 92 letech stále některé pracovní závazky. Zejména jde o natáčení kutilského pořadu Hobby naší doby, který pravidelně vysílá Česká televize. Herečka ale přiznává, že to není všechno.

"Občas mě kamarádi přemluví, abych s nimi jela na nějakou talk show. Baví mě vyprávění historek, ale jsem už líná cestovat," svěřila se Bohdalová. 

Nejnovější zprávy