Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 23. července 2024

Svátek slaví Libor, zítra Kristýna

Jiřina Bohdalová ve svém živlu: VIDEO legendy (93), které udivuje!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jiřina Bohdalová ve svém živlu: VIDEO legendy (93), které udivuje!

Andrea Malá

2. července 2024 19:45

Jiřina Bohdalová

Herecká smetánka se na přelomu června a července sjela do Karlových Varů, aby se zúčastnila mezinárodního filmového festivalu. Ujít si ho nenechala ani Jiřina Bohdalová, která zase všem vytřela zrak tím, kolik energie ve svém věku stále má. 

Bohdalová na jaře oslavila 93. narozeniny, z čehož vyplývá, že už by si řadu let mohla užívat zaslouženého důchodu. Legenda české kinematografie přesto nechybí na letošním 58. ročníku karlovarského filmového festivalu. 

Důkazem je video, které v neděli sdílela na svém instagramovém profilu její neméně slavná dcera Simona Stašová. Ze záběrů je patrné, že Bohdalce ani po devadesátce nedělá problém se vší energií tančit. 

Proč je vlastně Bohdalová na letošním ročníku karlovarské filmové přehlídky? V lázeňském městě uvedla digitálně restaurovaný snímek Vražda ing. Čerta režisérky Ester Krumbachové z roku 1970. Přítomní diváci ji odměnili bouřlivým potleskem. 

Slavná herečka však letos představila i jeden zbrusu nový film, konkrétně šlo o televizní drama Svatá, které natočil Jiří Strach. 

Nejnovější zprávy