Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 12. prosince 2023

Svátek slaví Simona, zítra Lucie

Jirka Král už má celou rodinu doma pohromadě: Dvojčátka si přivezl s manželkou z porodnice

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jirka Král už má celou rodinu doma pohromadě: Dvojčátka si přivezl s manželkou z porodnice

Nikola Horáková

3. října 2023 17:04

Jirka Král s manželkou Karolínou Video

Bývalému youtuberovi Jirku Královi a jeho manželce Karolíně se koncem září narodila dlouho očekávána dvojčátka, které pojmenovali Lukáš a Jakub. Momentálně si již všechny tři Jirka dovezl v pořádku domů a jejich synovi Davídkovi tak doma přibili dva bráškové. 

U manželů Králových teď bude doma pořádně veselo, protože jejich rodina se rozrostla o dva další kluky. Doteď Jirka a Karolína spolu měli jenom syna Davida, který se jim narodil teprve v červnu loňského roku. Doteď to oba zvládali ukázkově, ale ta pravá zábava teprve přijde. 

„Velká radost. Lukáš (2920g) a Jakub (2940g) přišli na svět dneska ráno v porodnici U Apolináře. Kao byla skvělá a statečná! Všechno proběhlo krásně a všichni jsou v pořádku. To vše i díky skvělému doktorovi Petru Horákovi. Moc děkujeme," napsal Jirka pod příspěvek s čerstvě narozenými kluky v porodnici.

„Jsme DOMA. Všichni spolu,“ pochlubil se Jirka první společnou rodinnou fotkou z pokoje dvojčat, ve kterém jsou už připravené postýlky s modrými závěsy a hračky pochopitelně nesmí chybět.

Od svých sledujících dostali mnoho gratulací. „To je rodinka, královna a 4 králové," napsala jedna ze sledujících. „Už se těším na zimu a 3 krále," napsala se dvojsmyslem další. „Tak jo, vidíme se za 2 roky," poznamenal Jirkův bratr, který tuší, jak to u Králů teď v následujících měsících až letech bude vypadat. 

Nejnovější zprávy