Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Jitka Boho slavila 17. listopad trochu jinak než ostatní

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jitka Boho slavila 17. listopad trochu jinak než ostatní

Nikola Horáková

18. listopadu 2023 13:49

Jitka Boho Video

17. listopad většina lidí strávila na Národní třídě nebo na dalších místech spojené s událostmi tohoto data. Zpěvačka Jitka Boho (32) ho oslavila ovšem v trochu jiném duchu. 

Jitka Boho se přidala na svátek Dne boje za svobodu a demokracii k ostatním celebritám a osobnostem a zveřejnila sváteční příspěvek. V něm se pořádně rozepsala a kromě vděčných slov za svobodu, se také pochlubila momentkami z jejího svátečního dne.

„Tedík spí, tak už to můžu sepsat. Jinak přes den to absolutně nestíhám a nechápu, jak to ty ostatní maminky tady na IG dávají, já ne! Jen tenhle příspěvek je pro mě tak 20 min. času, a to už je půl desáté, ach jo," postěžovala si v úvodu Jitka Boho, která odjela s rodinou na Moravu.

 „Takže teď už k těm fotkám, ale ne, ještě ne. Opravdu po hodně dlouhé době máme “volnější víkend” (to asi s dětmi ani neexistuje, ne? , ale budu se tvářit, že ano) a k tomu svátek. A jelikož nejsme v Praze, poslechla jsem si teď aspoň skrz Instagram Díky, že můžem hymnu i Modlitbu pro Martu v podání Hanky Holišové, mrazilo mě!!! Díky, že můžeme. Jen člověk nesmí zapomenout, že svoboda je taky velká zodpovědnost," dodala zpěvačka. 

K příspěvku připojila několik fotografií se synem Tadeášem, který se jí a partnerovi Tomáši Hřebíkovi narodil v loni začátkem října. 

Nejnovější zprávy