Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 21. února 2024

Svátek slaví Lenka, zítra Petr

Johnny Galecki se oženil! A to není jediná skvělá zpráva!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Johnny Galecki se oženil! A to není jediná skvělá zpráva!

Lenka Kučerová

12. února 2024 20:57

Johnny Galecki

Hvězda oblíbeného seriálu Teorie velkého třesku Johnny Galecki v nejnovějším rozhovoru přiznal, že se mu nedávno narodilo druhé dítě. Kromě toho však stihl herec také tajnou svatbu. Za ženu si vzal svou krásnou partnerku Morgan.

Herec se stal slavným hlavně díky roli Leonarda v seriálu Teorie velkého třesku. Ten se vysílal od roku 2007 a po 12 sezónách byl ukončen. Zamilovali si ho diváci po celém světě a na mnoha televizích dodnes běží reprízy.

Galecki se sice stal nesmírně slavným, o svém soukromí ale mluví jen málokdy. V rozhovoru pro magazín Architectural Digest však udělal výjimku.

Svým fanouškům připravil pořádné překvapení, protože řekl, že se mu v posledním období pořádně změnil život. Potvrdil, že se stal podruhé otcem.

To ale není vše. Dceru Oonu mu porodila jeho partnerka Morgan, která se však mezitím stala jeho manželkou. Datum ani jedné z těchto velkých událostí umělec nepotvrdil.

Herec se narodil 30. dubna 1975 v Belgii. Kromě Teorie velkého třesku se Galecki objevil také ve filmech jako Hancock, Vánoční prázdniny nebo Vanilkové nebe.

Zahrál si také v televizních seriálech jako Roseanne a My Boys. Má bohatou kariéru a je znám svým talentem a komediálním stylem.

Nejnovější zprávy